Darbo procesas | UAB Log Villa
3D RĄSTINIO NAMO PRIMATAVIMAS
Pasirinkite žemės sklypo nuotrauką
Nepasirinktas sklypo failas
Palaikomi .jpg, .png, .gif failų formatai.
Vaizdo rodymo parametrai:
3D rąstinio namo paveikslėlis3D rąstinio namo paveikslėlis3D rąstinio namo paveikslėlis3D rąstinio namo paveikslėlis3D rąstinio namo paveikslėlis3D rąstinio namo paveikslėlis3D rąstinio namo paveikslėlis3D rąstinio namo paveikslėlis3D rąstinio namo paveikslėlis3D rąstinio namo paveikslėlis3D rąstinio namo paveikslėlis3D rąstinio namo paveikslėlis
×
Pasirinkite sklypo nuotrauką nuspaudę mygtuką "PASIRINKTI..."
×
Pasirinkite 3D namo modelį
ir paspauskite ant jo nuotraukos.

Objekto poziciją, dydį bei pasukimą galite keisti:
-naudodami klaviatūros rodykles
(į kairę, dešinę, viršų, apačią);
-pelės ratuką arba mygtukus + ir -;
-tarpo klavišą.

Objektą sukti galima ir pele nuspaudus klavišą.

Gamybos procesas

Rąstinių namų gamybos procese taikome skadinaviškus standartus ir technologiją. Mes statome namus pagal individualius, unikalaus planavimo projektus, kuriems įgyvendinti naudojamas kruopštus ir įmonėje nusistovėjęs rąstinių namų gamybos procesas.
Įmonėje dirba keturi aukštos kvalifikacijos meistrai, turintys didžiulę patirtį rąstinių ir karkasinių namų statyboje.

5 metų garantija
Rąstai išdžiovinti iki 12 – 20 % drėgnumo
Rąstinių namų kokybės standartas

 

TINKAMAI ATRENKAME IR PARUOŠIAME MEDIENĄ

Rankų darbo rąstinių namų gamybos procese naudojama brandi, šimtametė pušies arba eglės mediena. Rentimui parenkami tiesūs, mažai šakoti rąstai, kurių diametras plongalyje prasideda nuo 30 cm. Rąstai kruopščiai atrenkami, nužievinami, iš šonų apipjaunami iki 20 cm storio ir džiovinami konvekcinėse, kompiuteriu kontroliuojamose džiovyklose, kol jų drėgnumas pasiekia 18-20%.

RANKOMIS OBLIUOJAME RĄSTUS SIENOJAMS

Rąstai obliuojami rankiniu būdu, nes tik taip atkartojama natūrali medžio kamieno forma su įvairiais smulkiais įdubimais ar iškilumais. Obliuoti rąstai pasižymi gražiu paviršiumi ir yra atsparesni drėgmei.

SUJUNGIAME RĄSTUS IR IŠKERTAME SPYNAS RANKINIU BŪDU

Kampuose rąstai suneriami „norvegiška“ spyna, todėl jie susijungia stipriai, sandariai ir šiltai.

MONTUOJAME SPECIALIĄ RĄSTINIŲ NAMŲ STOGO ILGINIŲ IR GEGNIŲ SISTEMĄ

Kai namo frontonai rąstiniai, tikslingiausia naudoti ilginių ir slenkančių gegnių sistemą. Ilginiai išdėstomi išilgai namo, atremiant juos į rąstinius frontonus.

IŠPJAUNAME LANGŲ IR DURŲ ANGAS, ĮSTATOME STANDUMO ELEMENTUS

Pagal užsakovo pateiktą projektą išpjaunamos langų ir durų angos. Durų ir langų angokraščiuose montuojami specialūs, 50×50 mm skersmens, stačiakampio formos mediniai standumo elementai, kurie įstatomi į angokraštyje išpjautą griovelį. Prie šių standumo elementų tvirtinami langų ar durų rėmai.

SUDEDAME ŠILTINAMĄJĄ MEDŽIAGĄ

Šilumos izoliacinė medžiaga dedama tarp rąstų ir kampų susikirtimuose. Atsižvelgiant į užsakovo norus, tai gali būti avies vilna (populiari Skandinavijoje), lino plaušas ar kitos specialios rąstinių namų šiltinimui pagamintos medžiagos. Klientui pageidaujant papildomo sandarumo, tarp rąstų dedamos specialios besiplečiančios tarpinės.

SUPAKUOJAME RĄSTINIO NAMO ELEMENTUS IR IŠVEŽAME Į STATYBOS OBJEKTĄ

Rąstinio namo elementus supakuojame specialia neperšlampama polietileno plėvele, sutvirtiname tvirtomis plastiko juostelėmis siekiant apsaugoti nuo drėgmės ir pašalinių poveikį darančių faktorių.

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKIME!