Apie mus | UAB Log Villa
3D RĄSTINIO NAMO PRIMATAVIMAS
Pasirinkite žemės sklypo nuotrauką
Nepasirinktas sklypo failas
Palaikomi .jpg, .png, .gif failų formatai.
Vaizdo rodymo parametrai:
3D rąstinio namo paveikslėlis3D rąstinio namo paveikslėlis3D rąstinio namo paveikslėlis3D rąstinio namo paveikslėlis3D rąstinio namo paveikslėlis3D rąstinio namo paveikslėlis3D rąstinio namo paveikslėlis3D rąstinio namo paveikslėlis3D rąstinio namo paveikslėlis3D rąstinio namo paveikslėlis3D rąstinio namo paveikslėlis3D rąstinio namo paveikslėlis
×
Pasirinkite sklypo nuotrauką nuspaudę mygtuką "PASIRINKTI..."
×
Pasirinkite 3D namo modelį
ir paspauskite ant jo nuotraukos.

Objekto poziciją, dydį bei pasukimą galite keisti:
-naudodami klaviatūros rodykles
(į kairę, dešinę, viršų, apačią);
-pelės ratuką arba mygtukus + ir -;
-tarpo klavišą.

Objektą sukti galima ir pele nuspaudus klavišą.

Apie mus

Pagrindinė mūsų įmonės veikla – rankų darbo rąstinių ir karkasinių namų statyba pagal skandinaviškus standartus ir technologiją. Didžiuojamės savo įgyvendintų projektų įvairove: rąstiniai ir karkasiniai namai, vasarnamiai, pirtys, svečių namai bei kitos paskirties statiniai.
Mes statome namus pagal individualius, unikalaus planavimo projektus.
Įmonėje dirba keturi aukštos kvalifikacijos meistrai, turintys didžiulę patirtį rąstinių namų statyboje.

MES STATOME NAMUS PAGAL INDIVIDUALIUS, UNIKALAUS PLANAVIMO PROJEKTUS.

| ĮGYVENDINTI PROJEKTAI |

KODĖL VERTA MUS RINKTIS?

Aukšta, rankų darbo rastinių namų, gamybos kokybė už patrauklią kainą
Aukšta, rankų darbo rastinių bei karkasinių namų gamybos kokybė už patrauklią kainą.
skirtukas
Lankstumas ir sugebėjimas atsižvelgti į individualius kliento poreikius bei pageidavimus
Medinių namų, vasarnamių, pirčių, svečių namų ir kitos paskirties statinių statyba
Kokybės standartai paruošti vadovaujantis norvegiškais rąstinių namų gamybos standartais išleistais: Norsk Treteknisk Institutt (Byggforsk 523.291 L aftede vegger standard)
Medinių namų, vasarnamių, pirčių, svečių namų ir kitos paskirties statinių statyba
Mūsų rankų darbo rąstiniai namai pastatyti iš natūralių rankiniu būdu suleistų rąstų, o kampuose sujungti „norvegiška“ spyna.
Kirstinė Norvegiška spyna
Gaminame rąstinius namus iš gerai išdžiovintos eglės arba pušies medienos. Visi rentimui naudojami rąstai džiovinti džiovykloje iki 18%-20% drėgnumo.
Medinių namų, vasarnamių, pirčių, svečių namų ir kitos paskirties statinių statyba
Konsultuojame projektavimo ir medinių namų priežiūros klausimais.

KOMANDA

Mūsų komandos nariai turi didžiulę patirtį rąstinių namų statyboje. Aukštą mūsų meistrų atliekamų darbų kokybę patvirtina Norsk Lafteskole (norvegiškos rąstinių namų rentimo mokyklos) išduoti sertifikatai.

UAB Log Villa komandos narys

DIREKTORIUS

kabutes

Tai įmonės įkūrėjas ir jos siela. Profesionaliai atsakys į visus jūsų klausimus, susijusius su rąstinio ar karkasinio  namo statyba.

Rasos Radovičienės nuotrauka

MARKETINGAS

kabutės

UAB Log Villa įmonėje dirba nuo pat jos įkūrimo pradžios. Atsakinga už įmonės reklamą ir marketingą.

rankų darbo medinių ir rąstinių namų statyba

GAMYBA

kabutės
Borisas UAB Log Villa įmonėje dirba nuo pat įmonės įkūrimo pradžios. Jo ilgametė patirtis suteikia pasitikėjimo rąstinių namų statyboje ir užtikrina greitą projekto įgyvendinimą

 

ATSILIEPIMAI

Romas

kabutės

Džiaugiuosi, kad pasirinkau įmonę LOG VILLA savo namo statybai. Įmonėje dirba žmonės, kurie puikiai išmano savo darbą. Jie ne tik kokybiškai pastatė namą, bet ir suteikė profesionalias konsultacijas namo projekto klausimais. Įmonės darbuotojai visada pakonsultuoja rūpimais klausimais, visada sulauki reikiamo patarimo ir pagalbos. Galiu visiems rekomenduoti šią įmonę.

Dainius

kabutės

Kai rinkausi vasarnamio statybai rąstinių namų statytojus, svarbiausias kriterijus buvo kokybė. Pasirinkau įmonę LOG VILLA, nes apžiūrėjau visus jų pastatytus namus ir nustebino tai, kad net 4 metus stovinčiuose namuose tarp rąstų nėra jokių tarpų. Kokybiškas kampo sukirtimas, tikrai pastatyta iš džiovintos medienos, rankų darbas, kuris namui suteikia išskirtinumo. tai stiprioji šios įmonės pusė ir esu labai laimingas, kad pasirinkau LOG VILLA savo vasarnamio statybai.

Eglė

kabutės

Mintis pasistatyti rąstinę pirtį kirbėjo jau seniai. Bet vis pristabdydavo tai, kad esu moteris ir vienai išsirinkti statytoją ir pasistatyti namą nėra taip lengva.Esu labai dėkinga Log Villa komandai už tai, kad jie labai profesionaliai pakoregavo mano pirties projektą, pritaikė jį statybai iš rąstų, pakonsultavo visais man rūpimais klausimais ir pastatė kokybiškai ir greitai. Galiu visiems juos rekomenduoti.

Richard /Sweden/

kabutės

I first set in contact with Log Villa in their webpage. I was looking for a handmade loghouse made of 200 mm logs. We communicated with email and I explained my ideas. The response was goodand we made a contract. About years late is my weekend house by the lake ready to move in. Rokas and his skilled team have been here for 4 weeks to assemble the house from foundation to “turn-key” ready.

Remigijus

kabutės

Ilgai ieškojau, kas gali pastatyti rąstinę pirtį iš stambių rąstų. Pagal pažįstamų rekomendacijas turėjau pasirinkimą iš kelių įmonių. Atvažiavus į UAB Log Villa gamybinę bazę, pamačiau, kad įmonė dirba tvarkingai ir kokybiškai. Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent UAB Log Villa, nes visi lūkesčiai buvo visiškai išpildyti. Labai profesionaliai atliktas darbas, profesionalūs patarimai tiek projektavimo stadijoje, tiek surenkant statinį. Nuoširdžiai dėkoju už gerai atliktą darbą.

Sigitas

kabutės

Esu dėkingas UAB Log Villa už pastatytą rąstinį namą. Visiems, norintiems turėti kokybišką, šiltą ir jaukų medinį namą, rekomenduoju būtent šios įmonęs meistrus. Vyrai atsakingi, darbštūs ir išmano savo amatą.

Algis

kabutės

UAB Log Villa įmonę radau po ilgų paieškų, susipažinęs su analogiškų įmonių ir individualių statytojų darbais ir sąlygomis. Šiuo pasirinkimu tikrai nenusivyliau. Visi statybos darbai buvo atlikti profesionaliai ir kokybiškai. Rokas Radovičius bei jo vadovaujama komanda brigada yra puikūs šios srities specialistai.

Darjušas

kabutės

Esu labai laimingas UAB Log Villa atliktu darbu. Manau, kad gavau kokybiškai ir profesionaliai atliktą produktą (keturis rankų darbo rąstinius pastatus), kur yra puikiai išlaikytas kainos ir kokybės santykis.
Apsispręsti ir pasirinkti iš daugybės įmonių buvo nelengva, bet dalykiškai ir profesionaliai pabendravus su UAB Log Villa direktoriumi Roku, tapo aišku, kad pasirinksiu būtent šią įmonę. Į visus man rūpimus klausimus analizuojant ir derinant projektą, ruošiant darbo brėžinius, renkant medieną bei atlikant rentimo darbus, buvo atsakyta labai profesionaliai ir operatyviai.
Drąsiai rekomenduoju UAB Log Villa visiems, kurie nori kokybiškai pastatyti rąstinį namą.

Sventickai

kabutės

Labai norime padėkoti asmeniškai Rokui Radovičiui ir jo puikiam kolektyvui, ženkliai prisidėjusiems prie mūsų svajonės-rąstinio namo sukūrimo.
Pradėjus rimtai svarstyti apie projekto įgyvendinimą, iš įmonės UAB Log Villa labai greitai gavome atsakymą į pateiktą užklausą. Konkretus komercinis pasiūlymas, konkurencinga kaina, praktiniai patarimai bei gebėjimas įsiklausyti į klientą, leido mums greitai priimti sprendimą dėl bendradarbiavimo.
Norime pagirti ir padėkoti UAB Log Villa už puikiai atliktą darbą. Profesionalumas, atsakingumas, patirtis ir patikimumas – pagrindinės UAB Log Villa savybės, kurias mes drąsiai tvirtiname ir visiems svajojantiems apie rąstinius namus rekomenduojame dirbti kartu su UAB Log Villa.

Alfonsas

kabutės

Mano pastangos surasti rangovą, kuris pastatytų rąstinį namą, truko ilgai. UAB Log Villa suradau internete, susitikau su įmonės vadovu ir buvau nustebintas, kaip profesionaliai ir išsamiai buvo atsakyta į visus man rūpimus klausimus. Pasirinkau šią įmonę ir nenusivyliau. LIkau patenkintas absoliučiai viskuo – kokybe, atsakomybe, kvalifikacija, statybos patarimais bei visišku sudarytos sutarties sąlygų laikymusi. Jeigu vertinti balais – dešimt balų iš dešimties.

nepasirinktas kabutės nepasirinktas nepasirinktas  nepasirinktas

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKIME!